PREDAVANJA ISTINA O DOMOVINSKOM RATU 22.11.

Tradicionalno u našoj školi tijekom studenog Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Republike Hrvatske podružnica Koprivničko-križevačke županije nastavlja projekt „Promicanje istine o Domovinskom ratu u školama na području Koprivničko-križevačke županije“. Projekt je dobio pozitivno mišljenje Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta i Agencije za odgoj i obrazovanje. Profesionalni vojnici i sudionici domovinskog rata, članovi postrojbi Specijalne policije i Hrvatske vojske kroz prezentaciju vojnog puta svoje postrojbe i postrojbi s područja našeg kraja prenose vlastita iskustva i doživljaje iz rata. Kod nas u školi su održali predavanje u utorak, 22.11.2016. za sve učenike koji imaju zadnju godinu učenja povijesti.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 22. 11. 2016.