Terenska nastava u Italiji

Učenici 1.a, 1.b, 1.d, 1.k i 3.b razreda u pratnji nastavnika Marija Latina, Ane Odak, Irene Ivančić, Jelene Štimac i Filipa Turka bili su na dvodnevnom putovanju u Italiji od 29. do 30. 4. 2017.

Učenici su tijekom putovanja imali prilike učiti o bogatoj talijanskoj povijesti i njenim geografskim obilježjima.
Prvog dana su posjetili grad Veronu, gdje su vidjeli gradsku Arenu iz doba Rimskog Carstva, prekrasne trgove i ulice Verone, te su posjetili slavnu Julijinu kuću. Osim Verone, učenici su razgledavali i prekrasni gradić Sirmione koji se nalazi na obali jezera Garda.

Nakon noćenja u gradu Brescia, drugi dan su proveli u zabavnom parku Gardaland gdje su imali prilike isprobati njegove atrakcije te su se sretni i puni dojmova vratili kući.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 5. 5. 2017.