LIJEČNIČKI PREGLEDI ZA OSLOBAĐANJE POHAĐANJA NASTAVE TJELESNE I ZDRAVSTVENE KULTURE provoditi će se 19. rujna 2017. u 11, 12 i 13 sati prema priloženom rasporedu.

Pregledi će biti provedeni u prostorijama školske medicine Zavoda za javno zdravstvo Koprivničko –križevačke županije.

Na pregled je potrebno donijeti medicinsku dokumentaciju na osnovu koje se traži oslobađanje pohađanja nastave tjelesne i zdravstvene kulture te zdravstvenu iskaznicu.

Prostorije Školske medicine nalaze se u Zavodu za javno zdravstvo Koprivničko-križevačke županije  - Flofijanski trg 4 na I. katu.

Učenici su toga dana obvezni biti na nastavi (učenici B smjene mogu otići s nastave na pregled 20 minuta prije termina, ali se moraju javiti predmetnim nastavnicima, a učenici A smjene odlaze na nastavu odmah nakon obavljenog pregleda).

RASPORED_-_LIJECNICKI_PREGLEDI.doc (100.00 KB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 18. 9. 2017.