Zajednica spašava živote

Obilježavanje Europskog dana oživljavanja srca

U subotu 14. listopada 2017., učenici 4.i razreda, usmjerenja medicinska sestra/ tehničar opće njege sudjelovali su u obilježavanju Europskog dana oživljavanja srca.

Pod sloganom „Zajednica spašava živote“, u organizaciji Hrvatskog društva za reanimatologiju, ogranka Hrvatskog liječničkog zbora, Podružnica Koprivnica i Gradskog društva Crvenog križa, građani su imali prilike proći kratki tečaj postupka reanimacije. Učenici su zajedno sa ostalim sudionicima demonstrirali postupak reanimacije svim zainteresiranima, a nakon demonstracije građani su svaki osobno imali priliku ponoviti postupak uz nadzor.  Građanima je za svaki pravilno izvedeni postupak darovana prigodna majica. Učenicima sve pohvale na angažmanu, stručnosti i ozbiljnosti.

Željka Galešić, bacc.med.techn.

DSC_0059.JPG (7.23 MB)
DSC_0085.JPG (6.44 MB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 16. 10. 2017.