Terenska nastava u Opatiji

U subotu 21.4.2018. učenici naše škole zanimanja Hotelijersko-turistički tehničar bili su na terenskoj nastavi u Opatiji. Posjetili su tako  u Iki Fakultet za menadžment u  turizmu i ugostiteljstvo, obišli  znamenitosti grada , a sve uz stručno vodstvo učenika koji su bili u ulozi turističkih vodiča.

Učenici su imali mogućnost usvojene sadržaje vidjeti, primijeniti i doživjeti na licu mjesta. Prvu damu turizma - Opatiju - upoznali su  kroz ljepotu njezinih ulica, bogatu turističku ponudu, hotele, restorane, parkove, šetalište, crkve, fontane i ostale kulturno-povijesne spomenike. Kroz Hotel Milenij proveo ih je voditelj prijemnog odjela.

Ovaj jednodnevni izlet organizirala je razrednica 1.h razreda Maja Forgić, dipl.oeccuz pratnju profesorice njemačkog  jezika Petre Zobić.  Puni lijepih dojmova vratilisu se u kasnim satima kući.

30771758_1641821049198648_2107895793_o.jpg (93.77 KB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 24. 4. 2018.