Europski tjedan mobilnosti

Povodom Europskog tjedna mobilnosti, Srednja škola Koprivnica provodi projekt "Kombiniraj i kreni" koji uključuje nastavnike i učenike smjera fizioterapeutski tehničar. Uključeni su učenici od 1. do 4. razreda, a njihovi nastavnici N. Tomac Kelek, A. Prentašić i F. Turk žele ih potaknuti na multimodalnost, odnosno upotrebu različitih načina kretanja i prijevoza za dolazak na odredište.

Projekt je počeo 17. rujna zajedničkom fotografijom uključenih učenika koji su na svoje mobilne uređaje ugradili aplikaciju koja će svakodnevno mjeriti prijeđenu kilometražu, a dnevno će se unositi rezultati po učeniku te ukupno po razrednom odjelu. Projekt završava 21. rujna 2018. kada ćemo saznati koji su razredi ostvarili najbolje rezultate.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 19. 9. 2018.