ZDRAV KAO LAV

U četvrtak, 6.12.2018. učenici 4.g razreda gostovali su u DV „Crvenkapica“ kod skupine „Točkice“, u pratnji prof. N. Tomac Kelek i strukovne prof. Ž. Gabaj. Porazgovarali su sa djecom o tome što vole jesti te što bi trebali konzumirati u većoj količini, a koje proizvode u manjim količinama. Maleni su pokazali da znaju razliku. Uz pomoć budućih nutricionista, vrtićarci su pokušavali pronaći parove namirnica u igri memory i sastaviti puzle na kojima je bilo voće i povrće, a kartice za obje igre izradili su učenici 4.g. Djeca su se pohvalila srednjoškolcima svojim igračkama i igrama koje ih svakodnevno zabavljaju, a posebno onime što su toga dana dobili u čizmici. Na samom kraju druženja, mlade nade nutricionizma pripremile su ukusni napitak od voća i povrća kojim su se obje skupine počastile.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 10. 12. 2018.