Prva mjesta na kreativnom natječaju „Moja županija bez korupcije“

Učenici 3.c razreda Timon Fabijanec, Matija Pintarić i  Filip Vodopija te učenica 4.c razreda Ivana Dukarić na kreativnom natječaju „Moja županija bez korupcije“ osvojili su prva mjesta. Učenica 4.c razreda Ivana Dukarić osvojila je prvo mjesto u kategoriji likovnih radova dok su dečki osvojili prvo mjesto u kategoriji video radova. Treće mjesto u kategoriji likovnih radova osvojila je učenica 2.c razreda Gabriela Lončar. Učenici su za osvojena 1. mjesta dobili novčanu nagradu u iznosu 500,00 kuna, učenica za osvojeno 3. mjesto dobila je novčanu nagradu 200,00 kuna dok su mentorica i škola dobile pohvalu što su se uključile u obilježavanje Međunarodnog dana borbe protiv korupcije. Svečana dodjela nagrada održana je 9. prosinca 2019. u „ Domu mladih“ u Koprivnici. Svečanosti u koprivničko-križevačkom Domu mladih, uz članove Antikorupcijskog povjerenstva i njihovu predsjednicu Jadranku Lakuš, prisustvovali su i župan Darko Koren sa suradnicima, predsjednik Županijske skupštine Željko Pintar, koji je ujedno i član povjerenstva, dogradonačelnica Koprivnice Melita Samoborec sa svojim suradnicima, Karlo Galinec, ravnatelj Knjižnice i čitaonice Fran Galović, predsjednica uprave Komunalca Nataša Tetec i član uprave Goran Međurečan i mnogi drugi.

Čestitamo učenicima i mentorici Sanji Rabadžija!

Nagrađene radove možete vidjeti na web stranici:

objavio: Irena Nevjestić   datum: 11. 12. 2019.