Poštovane učenice i učenici,

Obavještavam Vas da se od ponedjeljka 16. ožujka 2020. obustavlja izvođenje redovne nastave u uvjetima proglašene epidemije na području Republike Hrvatske.

Škola je odradila sve pripremne radnje prema uputama MZO za online nastavu i slijedi daljnje smjernice za rad.

Svi učenici su prethodnih dana dobili upute da provjere svoje AAI identitete te da izvrše prijavu putem linka https://office365.skole.hr/default/login.

Molim učenike koji do sada nisu izvršili prijavu putem navedenog linka da to učine što prije (najkasnije do 16.3.2020.). Prilikom prijave treba imati strpljenja zbog opterećenosti sustava.

Početkom idućeg tjedna učenici će dobiti detaljne upute za rad u virtualnim učionicama kao i raspored nastave.

Svi kontakti na koje se možete obratiti za informacije su na stranici Škole, a sa razrednicima i nastavnicima učenici mogu komunicirati kroz aplikaciju Microsoft TEAMS ili putem dostupnih e-mailova nastavnika.

U cilju što kvalitetnijeg informiranja molim da svaki dan pratite i informacije na službenoj web stranici Škole.

Molim učenike da se odgovorno ponašaju i pridržavaju uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Stožera civilne zaštite RH.

Vjerujem u vaše odgovorno ponašanje i želim vam strpljenje i zdravlje!

Zahvaljujem na suradnji.

Manuela Gregurić

objavio: Manuela Gregurić   datum: 14. 3. 2020.