Županijsko natjecanje "Europa u školi"

Osnovna škola Koprivnički Ivanec ovogodišnji je domaćin  županijskog natjecanja  „Europa u školi“ kojeg svake godine organizira Europski dom Zagreb.

Natjecanje se u Europi provodi više od 60 godina, a u Hrvatskoj Europski dom Zagreb ovaj projekt provodi već 27 godina.

Natjecanje se provodi kroz literarni, likovni i glazbeni izričaj, a u natjecanju mogu sudjelovati učenici od 7. do 21. godine starosti. Svaki izričaj ima podskupine sa zadanim temama. Svaki natjecatelj se može prijaviti samo s jednim radom u odredenom izričaju. Grupni radovi prihvaćaju se samo u glazbenom izričaju.

Radove pošaljite u Osnovnu školu Koprivnički Ivanec, Kunovec, Seljačke bune 10, 48000 Koprivnica s naznakom "Europa u školi 2021." najkasnije do 25.2.2021.

U prilogu se nalazi brošura sa najvažnijim informacijama o natječaju.

Brosura-Digital-EU-and-YOU-3.pdf (2.38 MB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 8. 2. 2021.