PROJEKTNI ZADATAK - IZRAŽAVANJE ZA ŽIVOT

Učenice drugog razreda usmjerenja upravni referent (Ema Balaško, Paula Cirkvenec, Valentina Kuhar i Josipa Fabuš) izradile su brošuru Izražavanje za život. Svrha je brošure objediniti dobre primjere tekstova administrativnog i publicističkog stila koje su sastavili učenici naše škole smjera upravni referent i hotelijersko-turistički tehničar. Učenike se poticalo na oblikovanje različitih vrsta pisanih tekstova što će im pomoći u budućim životnim i poslovnim prigodama nakon završetka školovanja. U brošuri se mogu pronaći primjeri različitih komunikacijskih tekstova (molbe, životopisi, žalbe, motivacijska pisma, čestitke, oglasi) te primjeri simuliranih intervjua s istaknutim književnicima hrvatske književnosti. Izvršavajući projektni zadatak učenice su razvijale kompetencije rada u timu, kao i komunikacijsko-analitičke kompetencije  te su se osjećale ponosno što mogu predstaviti radove učenika svoje škole.

Brošura: http://bit.ly/IZRAŽAVANJEZAŽIVOT

Sanela Đurđević, prof.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 11. 5. 2021.