Studiranje u inozemstvu

Zanima te studij u inozemstvu? Tražiš stipendiju ili mogućnost da usavršiš svoja znanja i vještine u međunarodnom okruženju? Ili želiš odraditi stručnu praksu u nekoj od vrhunskih tehnoloških kompanija, sudjelovati u istraživačkim projektima i započeti karijeru u zemlji s jednim od najboljih životnih standarda na svijetu? – Austrija je prava destinacija za tebe!

Visoko obrazovanje u Austriji uglavnom je besplatno, a fakulteti i tvrtke nude brojne stipendije, stručne prakse i mogućnosti za početak karijere.

Saznaj gdje i kako 13.10.2021. na ONLINE Sajmu stipendija i visokog obrazovanja, na kojem će se predstaviti austrijske obrazovne institucije kao i tvrtke koje studentima iz Hrvatske pružaju mogućnost školovanja, stipendiranja, stručnih praksi i razvoja karijere.

PRIJAVI SE OVDJE za besplatne webinare o studiranju i stručnim praksama u Austriji i osvoji zanimljive i vrijedne nagrade:

• Webinar o studiranju u Austriji (13.10.2021. od 10:30 do 13:30 sati)
  • Webinar o stručnim praksama u Austriji (13.10.2021. od 13:30 do 15:00 sati)

Uvjeri se da Austrija nije samo Mozart, Sacher torta, skijanje, Beč, planine i jezera, nego tehnološka zemlja s iznimnom kvalitetom života i odličnom ponudom sveučilišta koja nude moderne studijske smjerove, vrhunske predavače i praktično obrazovanje za cijeli život! Na virtualnim štandovima austrijskih izlagača pronaći ćeš na jednome mjestu korisne informacije o izlagačima i pitati sve što te zanima putem chata.

Dodatne informacije o austrijskim izlagačima pronaći ćeš OVDJE, a za pitanja nam se slobodno javi na zagreb@advantageaustria.org.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 11. 10. 2021.