Singerica

Učenici Srednje škole Koprivnica   sudjelovali su u pjesničkoj večeri  Singerica  održanoj 14.travnja 2016. u gradskom kulturnom i kreativnom centru Pixelu.

Riječ je o događanju u sklopu projekta Blok sat u kojemu sudjeluju  profesori i učenici triju koprivničkih srednjih škola (Srednje škole Koprivnica, Obrtničke škole i Gimnazije Fran Galović).

Učenici su čitali poeziju i izvodili glazbu odabranih autora, a cilj je bio istražiti vezu između poezije i glazbe.  U pjesničkoj su večeri sudjelovali sljedeći učenici naše škole: Monika Vidović (3.c), Tena Senjan (3. g ), Karlo Stovrag (3. e) , Doriana Leona Jurenec (1. c) , Romina Kirilenko (4. j) ,  Steve Banek (1. j),  Eric Vidović (1. j).

Mentorirale su ih profesorice: Dijana Mateša,  Ana  Marija Bradić , Sanela Đurđević, Sandra Maletić

Povodom obilježavanja 3. rođendana  KKC Pixel  profesoricama Srednje škole uručeno je i priznanje  ZLATNI PI  za suradnju i doprinos  pjesničkim manifestacijama  koje su se održavale u Pixelu.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 19. 4. 2016.