SRETNO NA PRAZNICIMA (...DRŽAVNOJ MATURI I DOPUNSKOJ NASTAVI)!

Dragi učenici, cijenjeni roditelji,

u petak,10.lipnja završava nastavna godina. Nastavljamo kroz iduća dva tjedna s ispitima državne mature a dopunska će nastava početi od srijede 15.6. Veseli me što ste prihvatili sudjelovanje u brojnim projektima, predavanjima, terenskoj nastavi te rado obilježavali važne datume, pokazavši pritom znanje, kreativnost i snalažljivost, spremnost na timski rad te solidarnost. Zahvaljujem nastavnicima i razrednicima što su svoj posao obavljali odgovorno, uloživši puno truda, entuzijazma ali i slobodnog vremena u odgoj i obrazovanje naših učenika.

Realizirali smo većinu naših planiranih stotinjak kurikularnih aktivnosti, preostala su samo lijepa ljetna druženja na domaćim i inozemnim destinacijama. Pozivam vas da ih provedete pametno, odgovorno i veselo te na ponos svojim roditeljima i razrednicima.

Svima koji još imaju obaveza na državnoj maturi ili iz svojih kurikuluma, želim puno uspjeha, a svim ostalima ugodne i lijepe praznike!

Obavijesti o dopunskoj nastavi, državnoj maturi, popravnim ispitima i upisima pratite na ovoj web stranici i facebook stranici škole, popis udžbenika za sljedeću školsku godinu je u privitku!

ravnateljica K. Ostriž

Odabrani_udzbenici_SSKC_2016_2017.docx (201.85 KB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 10. 6. 2016.