Sretno u 2017.!

Dragi učenici i nastavnici,

pozivamo Vas da posjetite naš božićni sajam koji tradicionalno organiziramo u holu škole u ponedjeljak i utorak 19. i 20.12.2017. Kupnjom izloženih proizvoda i usluga popunjavate razredni budžet izlagača koji će se utrošiti u humanitarne svrhe ili na terenskim nastavama.

Ujedno Vas obavještavamo da je posljednji radni dan u ovoj kalendarskoj godini i prvom polugodištu petak 23.12.2017. posvećen zajedničkom druženju razreda i razrednika jutarnje i popodnevne smjene u zajedničkim učionicama te Vas sve pozivamo na Božićni program kojeg su pripremili nastavnici i učenici zajedno, a koji će se održati s početkom u 11 sati u holu škole.

Drugo polugodište počinjemo 16.siječnja 2017. s BA smjenom. Molimo pratite obavjesti s eventualnim izmjenama rasporeda.

Sretan Božić i uspješnu 2017. godinu!

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 19. 12. 2016.