ŽUPANIJSKO NATJECANJE U FUTSALU ZA DJEVOJKE I MLADIĆE - REZULTATI

Naša škola bila je domaćin županijskog natjecanja u futsalu za djevojke i mladiće koje se održalo u ponedjeljak 20.2.2017. u sportskoj dvorani.

U konkurenciji djevojaka 1.mjesto su osvojile djevojke Srednje škole Koprivnica u sastavu: Ana Marija Šijak, Jelena Katalenić, Petra Imbriovčan, Marija Piškor, Ivona Tudić, Matea Varga, Ivana Kirilenko, Martina Posavec, Marija Suhan i Sofija Česi. Voditeljica je bila prof. Ivana Gregurina, mag.cin.

Drugo mjesto zauzela je Strukovna škola Đurđevac, a treće mjesto Srednja škola "Ivan Seljanec", Križevci.

U konkureciji mladića 1. mjesto su osvojili mladići iz Srednje škole Koprivnica u sastavu: Karlo Slukić, Lovro Mujić, Ingo Borić, Bruno Bogojević, Ivan Jajalo, Tomislav Srbljinović, Slavko Jagarinac, Mihael Mlinarić, Gabriel-Sretko Dodik i Dario Stjepić. Voditelj je bio prof. Bruno Borić,mr.

Drugo mjesto zauzela je Srednja gospodarska škola, Križevci, a treće mjesto Strukovna škola Đurđevac.

Čestitamo djevojkama i mladićima te njihovim voditeljima i želimo im puno uspjeha u daljnjem natjecanju!

Biltene možete pogledati u privitku!

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 21. 2. 2017.