E MEDICA 2017. TUHELJ

Učenici smjera medicinska sestra/tehničar sudjelovali su po drugi puta na E-medica projektu od 16.do 19.ožujka u Tuheljskim toplicama s nastavnicom Marijom Križić, gdje su se kao nositelji triju projekata predstavili sa suradnim školama. Svrha i vizija projekta E-medice jest usmjerenost na učenike čime oni sami osmišljavaju svoje projekte, koje su ove godine imali mogućnost prezentirati zajedno s ostalim školama iz Hrvatske,Srbije i Slovenije. Prvi dan troje učenika zajedno je predstavilo  školu,a ostale dane su prezentirali svatko svoj projekt u suradnji s učenicima ostalih škola, te nakon toga uživali u slobodnom vremenu brčkajući se na bazenima. Također osim bazena u poslijepodnevno slobodno vrijeme bile su osmišljene sportske aktivnosti, a navečer disko i noćno kupanje do dugo u noć uz DJ-a.  Zahvaljujemo ravnateljici što je omogućila ovakvo lijepo iskustvo. Našu školu ovogodišnjim projektima predstavili su:

• Ivana Kupec(5i) –„Kiborgoetika“  u suradnji s Medicinskom školom Bjelovar
  • Sandra Krznarić(4i)- Zašto jedemo kad nismo gladni“ u suradnji s Medicinskom školom Bjelovar i Varaždin
  • Filip Miklaušić  (4i) „Utjecaj muzike na mlade“ u suradnji s Medicinskom školom Bjelovar i Sisak

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 22. 3. 2017.