Terenska nastava

Učenici 1.c, 2.c, 2.i, 2.k i 1.h iz predmeta biologija (ekologija) bili su na  terenskoj nastavi u Nacionalnom parku Krka i gradu Šibeniku. Tamo su obradili dobar dio gradiva vezan uz zaštitu prirode u Republici Hrvatskoj, floru i faunu parka, prirodne fenomene i povijesne činjenice. Upoznali su obilježja i povijesne znamenitosti grada Šibenika te u ugodnoj radnoj atmosferi  okruženi netaknutom  prirodom uživali  u  radnoj  suboti  21. listopada 2017. Veći dio sati povezan je s Građanskim odgojem i obrazovanjem. Na terenskoj nastavi bilo je 82 učenika i profesori u pratnji: Ivana Pavela, Sanela Đurđević, Sanela Đurkan i Matej Dobrić. Voditeljica i organizatorica terenske nastave je bila Željka Razman, predmetna profesorica.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 23. 10. 2017.