Vježba masovne nesreće 22.4.2018.

Povodom Nacionalnog dana hitne medicinske službe, u organizaciji Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije, učenici 5.i razreda Srednje škole Koprivnica, zajedno s vatrogascima i prometnom policijom, sudjelovali su u vježbi masovne nesreće. Vježba je održana na Zrinskom trgu, a cilj vježbe bio je prikazati način djelovanja hitne medicinske službe prilikom hitnih intervencija i njihovu spremnost za zbrinjavanje unesrećenih u kriznim situacijama velikih razmjera. Građani su imali priliku vidjeti opremljenost i znanje djelatnika hitne službe. Učeni Zavod za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije zahvalio je učenicima na izvrsnoj suradnji i trudu koji su pokazali, kako bi vježba bila što realnije prikazana i održana, a građani što vjernije upoznati s ovakvim nemilim događajima za koje želimo da se što manje događaju.

IMG_20180422_090534.jpg (5.36 MB)
IMG_20180422_095035.jpg (2.32 MB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 24. 4. 2018.