Školsko natjecanje iz kompjutorske daktilografije

U petak 9. studenoga 2018. godine održano je školsko natjecanje iz kompjutorske daktilografije pod povjerenstvom Sandre Stubičar, Dejana Lovrenčića i Višnje Momčilović na kojem je sudjelovalo 18 učenika. Učenici su se natjecali u desetominutnom desetoprstnom slijepom prijepisu teksta na tipkovnici koje se održalo online. Prvo mjesto osvojila je Josipa Vrban iz 4.C razreda, s rezultatom 2597 bodova, 3 greške, 274.7 čistih znakova u minuti. Drugo mjesto osvojila je učenica Paula Pepelko, treće mjesto osvojila je Maja Martinović, učenice 3.C razreda. Navedeni učenici sudjelovati će na 40. Danu tipkovnice – Državnom prvenstvu u kompjutorskoj daktilografiji koje će se održati 17. studenoga 2018. godine u Zagrebu s početkom u 9:00 sati, u prostorijama Hrvatskoga stenografskog društva.

Svim učenicima čestitamo na postignutim rezultatima, a najbolje plasiranima mnogo sreće na Državnom natjecanju!

objavio: Branimir Petruša   datum: 12. 11. 2018.