Medicinari sudjelovali u snimanju promotivnog videa

Gradska knjižnica „Fran Galović” Koprivnica pozvala je učenike smjera medicinska sestra/tehničar opće njege i profesore Damjana Abou Aldana i Mariju Križić na snimanje promotivnog filma knjižnice u suradnji sa studentima Sveučilišta Sjever.

Knjižničari gradske knjižnice primijetili su dugogodišnju aktivnu potražnju literature vezanu za pojedine predmete koje predaju spomenuti profesori. Iz tog su razloga smatrali kako su učenici smjera medicinska sestra/tehničar najbolji pozitivan primjer promocije knjižnice odnosno mogućnosti korištenja njenih usluga za sadašnje i buduće učenike Srednje škole Koprivnica. U snimanju promotivnog filma sudjelovale su učenice 3.i razreda Lea Ivančan i Iva Rušak te prof. M.Križić.

Učenice su istaknule kako su odmalena učlanjene u knjižnicu, a sada najviše posuđuju knjige za pisanje seminarskih radova iz nastavnih predmeta Etika u sestrinstvu, Općih načela i Zdravstvene njege zdravog djeteta i adolescenta jer profesori inzistiraju na stručnoj literaturi, a gradska knjižnica ima bogat fond baš iz traženih područja.

Marija Križić, prof.

IMG_20210330_150550.jpg (888.45 KB)
IMG_20210330_150621.jpg (1.04 MB)
IMG_20210330_151452.jpg (1.04 MB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 6. 4. 2021.