Večer matematike - 2.12.2021.

Prvi četvrtak u prosincu već tradicionalno obilježava se Večer matematike – projekt kojeg već dugi niz godina provodi Hrvatsko matematičko društvo, a u kojem i naša škola redovito sudjeluje. Ove godine zbog epidemiološke situacije i izbjegavanja većeg broja učenika na jednom mjestu, aktivnosti su se provodile u tjednu od 29.11. do 3.12. 2021. Cilj ove večeri je kroz zabavne radionice osvijestiti važnost matematike, pobuditi interes za matematiku i cjeloživotno učenje te podići samopouzdanje učenika u matematici.

Sudjelovalo je ukupno  243  učenika naše škole koji su radili u ponuđenim radionicama zabavne matematike koje je predložilo Hrvatsko matematičko društvo.  Povjerenik projekta za našu školu  je nastavnica Natalija Filipašić, a uz nju u organizaciji i provođenju ove zanimljive, i za našu školu već tradicionalne večeri, sudjelovali  su i ostali  profesori:  Lidija Horvat, Branimir Petruša,  Marina Lončar, Jelena Štimac i Martina Havaić.

Natalija Filipašić, prof.

vecer_matematike_1.png (450.05 KB)
vecer_matematike_2.png (378.33 KB)
vecer_matematike_3.png (349.00 KB)
vecer_matematike_4.png (337.00 KB)
vecer_matematike_5.png (342.45 KB)

objavio: Branimir Petruša   datum: 6. 12. 2021.