VALENTINOVO

Valentinovo u školi obilježili smo raznim događajima. Dodijeljene su nagrade učenicima koji su se javili na natječaj za najbolju pjesmu, priču, sliku i fotografiju.

Komisija u sastavu profesorica D. Mateše, S. Maletić i V. Šaf odlučile su da prva mjesta osvajaju: Patricia Vurovec 3d (najbolja pjesma na engleskom jeziku); Manuela Dvorski 2k (najbolja pjesma na hrvatskom jeziku) i Maria Šimunić 1h (najbolja slika).

Jutro smo proveli na radionici s učenicima COOR "Podravskog sunca" u okviru projekta Mali / veliki prijatelj gdje su učenici 3i razreda i 3j razreda izrađivali označivače knjiga i čestitke zajedno sa svojim "malim" prijateljima iz Podravskog sunca.

Program smo završili rock-koncertom našeg školskog benda i zbora, te solo nastupom učenice 4f razreda.

Na natječaj je pristiglo:

-5 pjesama na hrv. jeziku  i 21 pjesma na engleskom jeziku

-2 priče na hrvatskom i 1 priča na engleskom jeziku

-1 slika i 5 crteža

Prvonagrađene pjesme na hrvatskom i engleskom jeziku postavljene su na foto-tapetu na veliki zid škole i time je započela, nadamo se, za učenike motivirajuća i inspiratina tradicija objavljivanja radova.

Ostali pobjednici dobili su karte za kino predstave. Svi sudionici dobili su prigodne poklon paketiće i kino ulaznice za kino Velebit koje mogu iskoristiti u vremenu od 14.2. - 14.3.2014. Popis nagrađenih je u privitku.

U duhu Valentinova birali smo i najpar škole. Komisija u satavu:

Ines Ban, Nives Markulinčić, Anamarija Špan, Ivana Koščak, Anica Pakasin, Ema Markek, Ena Kukić, Ivana Perić, Patricia Zobec, Bruno Hereković, Petra Rajić,

prebrojila je glasove tako da su najpar škole učenici 2. k razreda

1. FILIP FRANKOL I LEANA RESUMOVIĆ (4690)

2. NEVEN ŽNJIDAR I MIHAELA JAKUBIN (1637)

3. MARIO MATIĆ I MIRELA MARTINČIĆ (740)

Školski bend zabavljao nas je ljubavnim pjesmama, a pjesmu Za ljubav treba imat'dušu (Atomsko sklonište) svirali su u suradnji sa školskim zborom. Pjesmu je otpjevala Romina Kirilenko.

Pano ispred knjižnice uredile su učenice Sara Kavgić, Morena Guslov i Mihaela Jakubin (3.c).

Zahvaljujemo svim učenicima i profesorima na suradnji i organizaciji ove manifestacije, a posebno profesoricama Ines Frančić, Meliti Marinelli, Dijani Mateši, Sandri Maletić, Ivani Paveli i Veri Šaf, te ravnateljici Kseniji Ostriž.

IMG_1371.JPG (367.09 KB)
IMG_1372.JPG (341.38 KB)
IMG_1387.JPG (363.13 KB)
IMG_1390.JPG (354.27 KB)
IMG_1401.JPG (331.99 KB)
IMG_1402.JPG (323.30 KB)
IMG_1405.JPG (377.50 KB)
naj_par_2.jpg (81.57 KB)
popis_ucenika_za_karte_za_kino.doc (114.00 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 17. 2. 2014.