TJEDAN CJELOŽIVOTNOG UČENJA

Od 29.9. - 3.10. 2014. u našoj školi brojne će aktivnosti obilježiti Tjedan cjeloživotnog učenja - projekt Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih čiji je glavni koordinator PUO Koprivnica, a Srednja škola Koprivnica jedan od partnera.

Aktivnosti kroz tjedan:

29.9. NOVE KVALIFIKACIJE, NOVE MOGUĆNOSTI - dan otvorenih vrata u obrazovanju odraslih Srednje škole Koprivnica

- pozivamo sve zainteresirane bez obzira na stupanj završenog (ili nezavršenog :-)) školovanja da dođu u školu i saznaju koje sve mogućnosti imaju za doškolovanje (završetak srednje škole bez obzira na to kada su napustili, tj. prekinuli školovanje) ili prekvalifikaciju (promjena zanimanja nakon završene srednje škole - bez obzira kada ste završili srednju školu)

- kroz NOVE MOGUĆNOSTI vodi vas voditeljica obrazovanja odraslih Manuela Gregurić, mr.sc. od 17:00 do 19:00 sati

2.10. TEČAJ PRVE POMOĆI -osposobljavanje djelatnika škole za pružanje prve pomoći i pravilno postupanje  - voditelji zdravstveni djelatnici/zaposlenici škole

2.10. MALI I VELIKI UČE ZAJEDNO ( u suradnji s COOR Podravsko sunce) - učenici naše škole uče s polaznicima COOR Podravsko sunce - voditeljice Maja Maričić, pedagog i Emilija Šanta Ištvanović, prof.

30.9. i 2.10. PODUZETNIŠTVO NA DJELU - koprivnički poduzetnici predstavljaju svoje poduzetničke pothvate: Pampa tea i DV Smiješak učenicima svih ekonomskih razreda

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 26. 9. 2014.