BOŽIĆNI SAJAM U SREDNJOJ ŠKOLI

I ove godine Vježbeničke tvrtke Srednje škole Koprivnica i Kreativna radionica organiziraju Božićni sajam na kojem prezentiramo koje proizvode i prodaju Vježbeničke tvrtke trećih i četvrtih ekonomskih razreda te proizvode koji nastaju u praktikumu tehničara nutricionista. Za pakiranje, izradu čestitki i prezentaciju zaslužni su farmaceutski tehničari 4j razreda.

Zahvaljujemo svim učenicima 3a, 3b, 4a ekonomist Vježbeničkih tvrtki Thea d.o.o. , Rubi d.o.o., Ekovital d.o.o. i Bionutris d.o.o. te njihovim nastavnicima voditeljima  Draženki Ivaniš Sikavica i Mariu Latinu te nastavnicama Marijeli Šokec, Ines Frančić, Lidiji Novak i Meliti Marinelli koje su proizvele i upakirale proizvode zajedno sa svojim učenicima iz 2g, 3g i 4g razreda tehničar nutricionist i 4j razreda farmaceutski tehničar.

Sajam je humanitarnog karaktera te se sav novac prikupljen prodajom i tombolom daruje u obliku božićnice učenicima slabijeg materijalnog stanja koji su bili vrijedni i dobri ove godine. Učenike predlažu razrednici i Nastavničko vijeće škole.

IMG-20141219-WA0004.jpg (114.93 KB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 18. 12. 2014.