USPJESI NA DRŽAVNIM NATJECANJIMA

Super rezultate ponovno je ostvarila ekipa 4j razreda u sastavu Karlo Bubnjar, Petra Kukec, Petra Posavec i Ines Pintarić na Državnom natjecanju iz vjeronauka u Šibeniku 10.4.2015.ostvarivši 6. mjesto od ukupno 16 škola iz Republike Hrvatske, nakon izvrsnog rezultata na vjeronaučnoj olimpijadi u Varaždinu.. Prošle godine su bili 8. na Državnom natjecanju ostvarivši izvrstan rezultat u oštroj konkurenciji sa klasičnim katoličkim gimnazijama. Mentor je Dejan Dodlek.

Iz istog razreda nam dolazi i 4.plasirani na Državnom natjecanju iz engleskog jezika Damjan Srša koji je s mentoricom Tatjanom Kolarić zamalo ponovio izvrstan rezultat od prije dvije godine kada je bio državni prvak. Natjecanje se održavalo od 21.-23.4. u Šibeniku.

Uspješni smo bili i na Državnom natjecanju iz računovodstva gdje je učenik 4a razreda Mario Matić postigao 10.mjesto pri čemu je važno naglasiti da su male razlike odlučivale o plasmanu. Mentorica je Manuela Gregurić, mr.sc.

Posljednje državno natjecanje održalo se u disciplini Schola medica za medicinske sestre i tehničare opće njege u Splitu od 22.-24.4. gdje je učenik Igor Kolenić ostvario 7.rezultat od 22 moguća u državi. Mentorica je Željka Galešić.

Natjecali smo se i na državnom natjecanju Mladeži Crvenog križa koje se održalo  9.5. u Splitu, a naša je ekipa u sastavu:Sabina Šeb, Josipa Logožar, Žaklina Rakoš, Anabell Telic, Martin Zubanović i Luka Ujlaki s mentorom Tomislavom Lončarom ostvarila 10.mjesto.

Mentorima i učenicima čestitamo na ostvarenim rezultatima!

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 20. 2. 2015.