Rezultati državnog natjecanja iz kompjutorske daktilografije (37. dan tipkovnice)

Učenici Dorian Košuta (4.c), Karlo Stovrag (3.e) i Nikola Horvat (3.e) postigli su sjajne rezultate na 37. danu tipkovnice – Državnom prvenstvu u kompjutorskoj daktilografiji, održanom 14. studenoga 2015. godine. Dan tipkovnice održan je u organizaciji Hrvatskog stenografskog društva, a natjecanje je provedeno preko Taki programa.

Učenik Dorian Košuta osvojio je 4. mjesto, Karlo Stovrag 7. mjesto i Nikola Horvat 15. mjesto. Ukupno je nastupilo 54 natjecatelja, od kojih devetero u skupini vrhunskih profesionalnih daktilografa, te više od 45 srednjoškolaca, podijeljenih u dvije kategorije (13-16 g. i 17-20 g.) iz Upravne škole Zagreb, Prve ekonomske škole Zagreb, Ekonomske škole Ivana Domca Vinkovci, Srednje škole Stjepana Sulimanca Pitomača, Ekonomske škole Požega, Srednje škole Koprivnica, Srednje škole Otočac, Ekonomske škole Pula i Ekonomske i trgovačke škole Dubrovnik, te mladi članovi Hrvatskog stenografskog društva.

Čestitamo mentorici i natjecateljima koji su predstavljali našu školu!

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 24. 11. 2015.