Adventska čarolija u Zagrebu

Dana 5.12.2015. učenici 1.d, 3.j, 3.c i 4.b razreda zajedno sa svojim razrednicama Sanjom Zvonar, Danijelom Derežić, Višnjom Momčilović i Đurđom Fijačko bili su na terenskoj nastavi, Božičnom sajmu u Zagrebu. Po dolasku u Zagreb prošetali smo trgom bana Josipa Jelačića gdje smo uživali u adventskoj čaroliji. Nakon obilaska sajma posjetili smo Muzej Iluzija gdje smo uživali u raznim pretpostavkama, mogli smo vidjeti kako na stropu vise biljke, mogli smo „poslužiti svoju glavu na pladnju“ ili pak vidjeti svoj uvećani ili umanjeni lik te razgledati ostale zanimljivosti koje se nude u muzeju. Zadnji dio naše terenske nastave bio je posjet shopping centru Arena, tu smo iskoristili slobodno vrijeme za shoping, a učenici zanimanja prodavač mogli su povezati teoriju s praksom. Puni ugodnih dojmova u večernjim satima vratili smo se kući.

Sanja Zvonar, prof.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 14. 12. 2015.