Comenius projekt - uspješno proveden!

Zadovoljstvo mi je obavijestiti učenike i nastavnike Srednje škole  da je Agencija za mobilnost i programe EU prihvatila završno izvješće Srednje škole Koprivnica za Comenius aktivnost Multilateralna školska partnerstva u okviru Poziva za natječaj za Program za cjeloživotno učenje za 2011. godinu, za projekt „Maladjusted youth and social inclusion through sport activities“.

Analizom završnog izvješća utvrđeno je da je aktivnost provedena uspješno.

Da podsjetimo, Srednja škola Koprivnica je od 2011. – 2013. zajedno sa još pet europskih škola iz Turske, Španjolske,Poljske, Njemačke i Rumunjske sudjelovala u navedenom projektu u kojem su učenici i nastavnici uz redovite aktivnosti po pitanju projekta i posjetili škole u Poljskoj, Njemačkoj i Turskoj.

Materijali vezani uz projekt mogu se vidjeti na web stranici: moving-behaviour.com

Koordinator projekta za Srednju školu:

Bruno Borić, prof.

Comenius_zavrsno_izvjesce.doc (39.50 KB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 19. 10. 2013.