JAVNI POZIV ZA DOSTAVU PONUDA ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.

Poništava se javni poziv za organizaciju višednevne ekskurzije u Beč, Bratislavu i Budimpeštu pod brojem 5/2017.

Sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/14.i 81/15.) te na temelju odluke Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za izvođenje izleta, ekskurzija i drugih odgojno obrazovnih aktivnosti izvan škole od 22.11.2016. Srednja škola Koprivnica objavljuje

za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za šk.godinu 2016./2017.

za učenike i nastavnike Srednje škole Koprivnica

Kurikulumom Srednje škole Koprivnica, usvojenom 26.9.2016. na Vijeću roditelja, Nastavničkom vijeću i Školskom odboru Srednje škole Koprivnica predviđene su izvanučioničke nastavne aktivnosti u obliku posjeta, jednodnevnih i višednevnih ekskurzija.

U privitku pogledajte obrazsce poziva za organizaciju.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 23. 11. 2016.