Datum objave: 22. travnja 2026.
Kategorija: Naslovnica

Dan planeta Zemlje

U povodu obilježavanja Dana planeta Zemlje, učenici razreda 1. c, 2. c, 3. c i 3. h sudjelovali su u akciji čišćenja okoliša oko naše srednje škole.

U pratnji svojih nastavnika – Biserke Telebar, Ivane Gregurine, Tamare Tomiše Gečić, Vedrana Šikića i Davida Vujčića – učenici su pokazali veliku odgovornost i svijest o važnosti očuvanja prirode. Zajedničkim trudom prikupili su otpad i uredili školski okoliš, šaljući snažnu poruku o brizi za naš planet.

Ovakvim aktivnostima razvijamo ekološku osviještenost, ali i zajedništvo te osjećaj odgovornosti prema prostoru u kojem živimo i učimo.

Hvala svim sudionicima na trudu i doprinosu!

Pročitajte još

Svečana podjela svjedodžbi maturantima

Poštovane maturantice i maturanti, poštovani roditelji,pozivamo vas na podjelu svjedodžbi maturantima Srednje škola Koprivnica koja će se održati u utorak 30. lipnja 2026. s početkom u 9:30 u dvorani "Domoljub" u Koprivnici.

Fizoterapeuti na izložni Hansovih karikatura

Fizoterapeuti na izložni Hansovih karikatura

Zadnji dan nastave 12. lipnja učenici 2. k razreda, smjer fizioterapeutski tehničar/ka, iskoristili su za posjet izložbi karikatura “Od hihota do grohota” autora Ivana Haramije Hansa, koja je postavljena u Galeriji Koprivnica. Kroz izložbu ih je provela viša kustosica...

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content