Razmjena znanja

Priručnik "Znam, razmišljam, sudjelujem" - prvi priručnik za nastavnike koji provode građanski odgoj i obrazovanje možete naći na doljnjem linku.

I ove godine povodom obilježavanja Međunarodnog dana tolerancije 16.studenog Forum za slobodu odgoja objavljuje Nastavne pripreme za učitelje osnovnih i srednjih škola na temu tolerancije i promocije nenasilnog ponašanja i rješavanja sukoba.

Pozivamo sve nastavnike da u sklopu nastave obilježe ovaj važan dan sa svojim učenicima te da nam o svojim aktivnostima pošalju povratnu informaciju o tome kako su učenici reagirali.

Neke zgodne primjere kako ste obilježili Međunarodni dan tolerancije željeli bismo objaviti na našoj web stranici i Facebook profilu pa ukoliko imate fotografije ili izjave učenika slobodno nam pošaljite.

Svim nastavnicima i učenicima želimo Sretan Međunarodni dan tolerancije!

Forum za slobodu odgoja

www.fso.hr

dozvola za fotografiranje.docx.doc
 Graanski odgoj-program-2014 08 104 2019.pdf