Polazak na Interliber bit će 14.11.2024. u 8.00 sati na autobusnom ugibalištu OŠ “Đuro Ester” Koprivnica. Potrebno je doći 10 minuta prije zakazanog polaska. Očekivano vrijeme povratka bit će oko 20.00.
„Brinem o sebi, brinem o tebi“
Održana je 3. radionica za vršnjake pomagače projekta „Brinem o sebi, brinem o tebi“. Projekt je usmjeren na učenike pomagače koji iste radionice rada provode u svom razredu te na njihove roditelje koji u e-dnevniku dobivaju materijale koji prate tematske radionice....


