Pohvala učenicima Srednje škole Koprivnica smjer Hotelijersko – turistički tehničar

Održan 12. Kup grada Koprivnice u plivanju

U povodu Dana grada Koprivnice i u organizaciji Plivačkog kluba Cerine, u subotu11. studenog održan je 12. po redu Kup grada Koprivnice u plivanju. Na natjecanju je sudjelovalo 15 hrvatskih klubova s više od 350 plivačica i plivača koji su se natjecali u disciplinama 100 mješovito, 100 slobodno, 50 slobodno, 50 leđno, 50 leptir i 50 prsno.

Učenici naše škole su bili na praktičnoj nastavi na bazenima Cerine kao i svakog vikenda tijekom školske godine i vrijedno radili sve zadane poslove.

Pohvalu za predani rad upućuje svim hotelijerima, a pogotovo učenicama koje su bile 11. studenog na praktičnoj nastavi. To su učenice: Dijana Tetec, 3. h, Paulia Bobek 2. h i Lucija Lovković, 2.h

Sadržaj pisma nalazi se u prilogu.

Maja Forgić, prof.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 16. 11. 2023.