Posjet knjižari i papirnici Pink Panter

Dana 1. 12. 2023. godine učenice 2. d razreda, smjer prodavač, koje su izabrale kao izborni nastavni predmet Školski i uredski pribor, u pratnji nastavnice Anite Skvaža posjetile su knjižaru Pink Panter u Koprivnici. Upoznale su se sa asortimanom knjižare koja svojim kupcima nudi proizvode već dugi niz godina. Knjižara i papirnica PINK PANTER uspješno posluje od 1992. godine od kada je stekla velik broj kupaca iz cijele Hrvatske. Asortiman se tijekom godina povećao, a učenice su se upoznale s trenutnom ponudom koja se sastoji od papira i papirne konfekcije, uredskog pribora i namještaja, pisaćeg i crtaćeg pribora, sredstava za održavanje i opreme, uređaja za prezentaciju, informatičkog pribora, poslovne galanterije, darovnog te školskog programa.
Učenicama će ono što su vidjele biti korisno kod usvajanja novih nastavnih sadržaja, ali i kao podsjetnik na ono što su do sada naučile. Kao mali podsjetnik na posjet knjižari, domaćini su učenicama poklonili kemijske olovke sa zaštitnim znakom knjižare.

Anita Skvaža, dipl. oec

6._Pink_panter_-_1_(1).jpg (1.30 MB)
6._Pink_panter_-_1_(2).jpg (1.09 MB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 2. 12. 2023.