Večer matematike

Svake godine, prvog četvrtka u prosincu, Hrvatsko matematičko društvo organizira skup interaktivnih matematičkih radionica poznatih pod nazivom Večer matematike. Učenici i nastavnici naše škole su se i ove godine tim povodom pridružili obilježavanju Večeri i zabavljali se  uz matematiku. Na satovima matematike održavale su se različite matematičke radionice, igrale matematičke igre i provodile ostale aktivnosti vezane uz malo drugačiju matematiku. Učenici su svoja matematička znanja i vještine imali prilike pokazati i unaprijediti kroz slaganje matematičkih puzzli, tangrama i domina, ali i kroz izradu plakata i prezentacija te sudjelovanjem u matematičkim kvizovima, a u holu škole postavljen je Matematički kutak s edukativnim plakatima i matematičkim igrama za učenike.

Nastavnici matematike Srednje škole Koprivnica

B2.jpg (207.51 KB)
M1.jpg (228.77 KB)
M2.jpg (221.05 KB)
N1.jpg (246.42 KB)
N2.jpg (207.32 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 21. 12. 2023.