Gradsko natjecanje u futsalu (djevojke)

Dana 16.2.2024. održalo se Gradsko natjecanje školskih sportskih društava u futsalu za djevojke i mladiće. Domaćin je bila Srednja škola Koprivnica. U ženskom futsalu djevojke su osvojile 1. mjesto protiv učenica Gimnazije „Fran Galović” te tako osvojile plasman na Županijsko natjecanje. Za našu školu nastupile su Nika Galinec, Katarina Poldrugač, Magdalena Rumek, Anđela Kukavica, Petra Taši, Iva Hlevnjak, Ena Vranešević, Sara Barbara Booz, Iva Mulvaj i Vanja Imešek pod vodstvom mentorice Ivane Gregurina. Intervju s kapetanicom Nikom Galinec koji je proveo učenik Valentino Šajković nalazi se u prilogu.

Mladići Srednje škole Koprivnica osvojili su 2. mjesto. Prvo mjesto je odnijela Gimnazija „Fran Galović” te se plasirala na Županijsko natjecanje. Za našu školu nastupili su Lovro Kovačić, Ivan Vrančić, Leon Kaurin, Mihael Letica, Jakov Krstanović, Roko Krapec, Fran Kucel, Leon Geci, Vito Papac i Gabrijel Podhraški pod vodstvom mentora Brune Borića.

Čestitamo svim sudionicima na ostvarenom uspjehu i njihovim mentorima na vodstvu.

Intervju se nalazi u prilogu, a fotografije možete pogledati na Facebook stranici Srednje škole Koprivnica. Za bogatu fotogaleriju zaslužni su učenici fotografi Valentino Šajković, Viktor Flac i Filip Šoštarić.

Tekst pripremile učenice Nika Premec i Viktorija Peroković

objavio: Irena Nevjestić   datum: 20. 2. 2024.