Županijsko natjecanje u odbojci

Danas se u dvorani Srednje škole Koprivnica održalo županijsko natjecanje u odbojci. Naša se muška ekipa plasirala na državno natjecanje koje će se održati u Poreču. Nastupili su Viktor Flac, Valentino Šajković, Marko Knežević, Leon Bošnjak, Fran Torma, Paolo Puljko, Filip Žagar, Frano Mesarić, Stjepan Dedi, David Lukša i Bartol Fabić uz mentoricu Ivanu Gregurina. U ženskoj su se konkurenciji plasirale učenice Gimnazije "Fran Galović" te će tako našu županiju predstavljati dvije koprivničke srednje škole.

Ono što je bitno spomenuti je da su u provedbi natjecanja sudjelovali učenici naše škole. Za dobre zvukove bio je zadužen Noa Pehnec, natjecanje je vodila Viktorija Peroković, za zapisničkim su stolom posao odradili Kristijan Katalenac, Fran Doležan i Nika Premec te su učenici Filip Figač i Jurica Draženović pripomogli glavnom sucu kao linijski suci. Velike čestitke pobjedničkim ekipama i sretno na državnom natjecanju.

Ivana Gregurina, mag. cin.

Dodana_je_1_fotografija.jpg (168.28 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 8. 3. 2024.