"DAN ŽENA” - SURADNJA FIZIOTERAPEUTA SA DJEČJIM VRTIĆEM TRATINČICA I UMIROVLJENICAMA

Učenici 4. k razreda smjera fizioterapeutski tehničar/ka povodom Dana žena 8.3.2024. osmislili su zanimljivo međugeneracijsko vježbanje na igralištu “Zelenjak” za malene i velike (žene). Vježbali su sa djecom iz Dječjeg vrtića Tratinčica, skupinom Jabučice te sa umirovljenicama, ženama iz Gradskog društva Crveni križ. Na zanimljiv i kreativan način uz mentorstvo nastavnice Ane Prentašić za velike i malene vježbače osmislili su ciljane vježbe u parovima i poligon za ispitivanje koordinacije, balansa, brzine i agilnosti. Ovo je prva ovakva multigeneracijska suradnja koju su naši učenici ostvarili i bili su odlični u njenoj realizaciji.

Ana Prentašić, bacc.physioth.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 11. 3. 2024.