OGLAS BROJ 7.

1.

Obavještavamo sve učenike prvih razreda koji su se, uz suglasnost roditelja, odlučili cijepiti protiv HPV da to mogu učiniti svake srijede u ambulanti školske medicine Zavoda za javno zdravstvo Koprivničko križevačke županije, u terminu od 16 – 18 sati. Sa sobom je potrebno donijeti potpisane informirane pristanke roditelja koje ste dobili od razrednika prije predavanja.

2.

Obavještavamo sve učenike prvih razreda popodnevne smjene te 3a i 3j koji po rasporedu imaju TZK  1.sat da će u utorak 19.4.2016. ići organizirano s nastavnicima predavačima 1.sat A smjene popodne dočekati i pozdraviti međunarodnu biciklističku utrku Tour of Croatia koja prolazi oko 14 sati kroz Grad Koprivnicu. U aktivnost su uključene sve koprivničke osnovne i srednje škole te ostala javnost. Utrku izravno prenose HRT i EUROSPORT, a vi ćete sa svojim nastavnicima doći na poziciju od Florijanskog trga po Starčevićevoj ulici do semafora na Starčevićevoj (bivša slastičarna Zagorje) .

Nemojte se udaljavati od razreda i nastavnika, strogo poštujte signalne trake te policijske i redarstvene upute, nemojte zakasniti jer voze brzinom oko 45 km/sat te se odmah nakon prolaska biciklista vratite na nastavu.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 12. 4. 2016.