DAN OTVORENIH VRATA FARMACEUTSKO-BIOKEMIJSKOG FAKULTETA

Čast mi je i zadovoljstvo pozvati Vas na obilježavanje Dana otvorenih vrata Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu koje će se održati u subotu 19. studenog 2016. u prostorima Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1, Zagreb, s početkom u 12 sati.

I ove godine pripremili smo za Vas niz zanimljivih predavanja i radionica na temu Od molekule do lijeka kako bismo zainteresiranim budućim studentima, ali i široj javnosti, približili farmaceutsku i medicinsko-biokemijsku struku, odnosno predstavili raznolikost naših studijskih programa i znanstveno-nastavnu aktivnost djelatnika Fakulteta, kao i brojne aktivnosti naših studenata.

Program Dana otvorenih vrata dostupan je u privitku i na mrežnim stranicama Fakulteta (www.pharma.unizg.hr).

Ovom prilikom pozivam i sve zainteresirane da nas posjete na Smotri Sveučilišta u Zagrebu, koja će se održati od 17. do 19. studenog 2016. u prostorima Studentskog centra, Savska cesta 25, Zagreb (četvrtak i petak

10-18 sati, subota 9-15 sati). Više o Smotri Sveučilišta u Zagrebu saznajte na mrežnoj stranici smotra.unizg.hr.

Maja Friščić, mag. pharm.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 10. 11. 2016.