Gradsko natjecanje u futsalu

U ponedjeljak 17. prosinca 2018. održano je Gradsko natjecanje u futsalu za djevojke i mladiće u gimnaziji „Fran Galović“ Koprivnica.

Muška ekipa Srednje škole Koprivnica osvojila je 2. mjesto. S Obrtničkom školom Koprivnica odigrali su 2:1 te izgubili od gimnazije „Fran Galović“ 5:0.

Ženska ekipa Srednje škole Koprivnica, ŠŠD „Kopriva“ osvojila je 1. mjesto pobjedivši u obje utakmice. U utakmici s gimnazijom „Fran Galović“  rezultat je bio 7:1 te s Obrtničkom školom Koprivnica ŠŠD „Obrtnik“ rezultat je bio 13:1.

Ženska ekipa Srednje škole Koprivnica nastupila je u sljedećem sastavu: Ivana Kirilenko, Lorena Milinković, Kristina Haramina, Martina Golubić, Marta Kurtanjek, Mihaela Crnčić, Leticija Krstanović, Lana Vrabej i Veronika Lenardić, a vodila ih je prof. Natalija Tomac Kelek.

Čestitke i sretno na Županijskom natjecanju!

objavio: Irena Nevjestić   datum: 27. 12. 2018.