NATJEČAJ-PONOS DOMOVINE

Zbog velikog broja učenika koji sudjeluju u rješavanju prvog eliminacijskog testa i nemogućnosti da sustav CARNeta tehnički podrži testiranje, raspodijelili smo sudionike natjecanja u nekoliko grupa prema regionalnoj pripadnosti, tj. prema najbližem mjestu održavanja poluzavršnih natjecanja. Sukladno tome eliminacijski test započinje kako slijedi:

Od 12.40 do 12.58 sati za srednjoškolce iz Varaždinske, Sisačko- moslavačke, Krapinsko-zagorske, Međimurske , Koprivničko- križevačke i Bjelovarsko-bilogorske županije.

Napomena: Test se sastoji od 40 slučajno odabranih pitanja iz javno objavljenog Kataloga, može se rješavati samo jednom uz prethodno upisivanje AAI@Edu.hr identiteta, vremenski je ograničen i nema povratka na prethodno pitanje! Probni test od 20 pitanja dostupan je na web stranici Ponos domovine ili modulu PODOM Loomen CARNetove aplikacije.

Više informacija potražite na sljedećem linku https://www.ponosdomovine.hr/

plakat_PD191.jpg (398.46 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 15. 1. 2019.