Radionice kod "Latica"

Započele su radionice za djecu s poteškoćama u razvoju koje petkom provode učenice Srednje škole Koprivnica, smjer medicinska sestra/tehničar opće njege. Udruga za djecu s poteškoćama u razvoju „Latica“ iz Koprivnice, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja,  uključila je Srednju školu Koprivnica u projekt kroz radionice tematski vezane za higijenu. Učenice Josipa Kodrić, Victorija Savić i Antonija Palaić,  zajedno s mentoricom Marijom Križić, pripremile su do sada dvije radionice na temu higijena zubi i higijena tijela pa su tom prilikom čitale edukativne slikovnice, sa svakim djetetom individualnim pristupom demonstrirale pranje zubi na  modelu te kupanje lutke. Radionice će se nastaviti tijekom veljače.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 11. 2. 2019.