Dan ružičastih majica

Dan ružičastih majica, poznatiji kao Pink Shirt Day, program je prevencije vršnjačkog nasilja, a obilježava se zadnje srijede u mjesecu veljači.

I naša škola odlučila je sudjelovati bogatim programom 27.2.2019.

U dvorani su odigrane  odbojkaška i nogometna utakmica.

Raspored:
7. sat B smjene (12:55 - 13:40) ODBOJKA 2.K vs. 4.J
1. sat A smjene (13:45 - 14:30) NOGOMET profesori i 4.J
U 13:30 u dvorištu ispred škole "Čovječe, ne tuci se" 4.J (igra sa živim pijunima).
Anti-stres vježbe u holu održali su fizioterapeutski tehničari - svaki odmor A smjene.

Hvala prof. M. Maričić, M. Marinelli, N. Tomac Kelek, A. Prentašić, M. Marić, F. Turku, A. Pranjiću, D. Odaku, V. Obranoviću i B. Boriću te svim učenicima i profesorima koji su ružičastom majicom te brojnim aktivnostima obilježili borbu protiv vršnjačkog nasilja.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 25. 2. 2019.