NATJEČAJ ZA SLOBODNA RADNA MJESTA

Srednja škola Koprivnica raspisuje natječaj za slobodna radna mjesta (m/ž) za nastavnika botanike s farmakognozijom (1 izvršitelj, 3 sata u nastavi, na neodređeno) i nastavnika matematike (1 izvršitelj, 13 sati u nastavi, na određeno, zamjena).

Tekst natječaja pogledajte pod opširnije!

Na temelju Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08, 86/09.,  92/10., 105/10 i 90/11)

SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA raspisuje

za slobodna radna mjesta (m/ž)

1. Nastavnik botanike s farmakognozijom, 1 izvršitelj, 3 sata u nastavi, na neodređeno vrijeme

Uvjeti:

Farmaceutsko-biokemijski fakultet:  mr. pharm.sa položenom pedagoško-psihološkom izobrazbom

1.   Nastavnik matematike, 1 izvršitelj, 13 sati u nastavi, na određeno vrijeme, zamjena

Uvjeti:

PMF: profesor matematike, diplomirani inženjer matematike sa položenom pedagoško-psihološkom izobrazbom

Svi kandidati trebaju zadovoljavati uvjete propisane Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz molbu je potrebno priložiti:

• životopis,
  • originalnu diplomu ili ovjerenu presliku diplome
  • domovnicu
  • rodni list
  • presliku radne knjižice
  • uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)

Pismene prijave sa traženom dokumentacijom kandidati podnose osobno ili poštom u roku od 8 dana od dana objave natječaja  na oglasnoj ploči i web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i oglasnoj ploči i web stranici Škole na adresu SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA, Trg slobode 7, 48000 Koprivnica.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 6. 3. 2012.