Županijsko natjecanje u futsalu

Dana 1.03.2022. u Gimnaziji "Fran Galović" održano je županijsko natjecanje u futsalu za srednje škole. U konkurenciji djevojaka sudjelovale su 3 ekipe : Srednja škola Koprivnica, Srednja škola "Ivan Seljanec" iz Križevaca i Gimnazija "Dr. Ivana Kranjčeva" iz Đurđevca. Za žensku futsal ekipu Srednje škole Koprivnica nastupale su : Helena Kurtanjek (3. a), Katarina Poldrugač (2. a), Jelena Kokša, Maja Hudjek (3. k), Nika Galinec (2. a), Ana Crnjak (4. k), Nika Gazdek (2. i), Sara Barbara Booz (1. h), Ema Biškup (3. b), Anamarija Komes (1.f) pod mentorstvom prof. Josipe Gregurina.
Učenice su zauzele prvo mjesto te su osigurale nastup na Državnom natjecanju koje se održava 1.04-3.04. 2022. u Poreču.

Josipa Gregurina, prof.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 8. 3. 2022.