ŠKOLSKO NATJECANJE U KOMPJUTORSKOJ DAKTILOGRAFIJI

U četvrtak, 17.  ožujka 2022. godine održano je školsko natjecanje iz kompjutorske daktilografije na kojemu je sudjelovalo 12 učenika. Učenici su se natjecali u desetominutnom deseteroprstnom prijepisu teksta na tipkovnici koje se održalo online. Prvo mjesto osvojila je učenica Tamara Šokec (3. c razred) s rezultatom od 302,8 čistih znakova u minuti. Drugo mjesto osvojila je Laura Srbljinović (2.c razred) i treće mjesto Aurelija Kordić (3.c razred). Navedene učenice sudjelovati će na 43. Danu tipkovnice – Državnom prvenstvu u kompjutorskoj daktilografiji koje će se održati 26.ožujka 2022.godine u Zagrebu.

Svim učenicima čestitamo na postignutim rezultatima, a najbolje plasiranim učenicama mnogo sreće na Državnom natjecanju!

Andreja Draganić, mag. oec.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 18. 3. 2022.