FIZIOTERAPEUTSKI POZDRAV PROLJEĆU

Prvi tjedan proljeća kod naših fizioterapeuta prošao je u znaku aktivnosti na otvorenom. U srijedu 23.3.2022. učenici 4. k razreda  u pratnji svojih strukovnih nastavnica vježbali su sa Udrugom „Latice“. (Udruga za pomoć osobama sa intelektualnim poteškoćama). Bila je to vesela suradnja uz različite ciljane vježbe i zadatke u motoričkim poligonima u sklopu projekta Zajedno rastemo - zajedno učimo.

U petak 25.3.2022. učenici 3. k razreda, u sklopu dugogodišnjeg projekta „Aktiviraj se i rasti zdravo“, surađivali su sa predškolskom skupinom „Srčeka“ iz Dječjeg vrtića Tratinčica. Učenici su malenim vježbačima osmislili zanimljive preventivne vježbe, motoričke poligone i natjecateljske štafetne igre. Aktivan i sunčan tjedan prepun motivacije za suradničko učenje.

Ana Prentašić, bacc. physioth.

IMG_1638.jpg (605.63 KB)
IMG_1667.jpg (654.83 KB)
IMG_1675.jpg (795.88 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 30. 3. 2022.