Državno natjecanje u Futsalu za djevojke

Učenice naše škole sudjelovale su u završnici Državnog prvenstva školskih sportskih društava Republike Hrvatske za učenike srednjih škola u školskoj godini 2021./2022.
Ženska ekipa Srednje škole Koprivnica - ŠŠD "Kopriva" u skupini "A" odigrala je dvije utakmice. Prvu utakmicu protiv ekipe ŠŠD "Gaj" iz Krapine pobijedila je rezultatom 2:1 dok je drugu utakmicu izgubila 4:2 protiv ekipe ŠŠD "Octopus" iz Splita. Djevojke su na kraju osvojile 9. mjesto.

Ekipa Srednje škole Koprivnica nastupila je u sljedećem sastavu : Helena Kurtanjek 3. A, Katarina Poldrugač 2. A, Nika Galinec 2. A, Jelena Kokša 3. K, Maja Hudjek 3. K, Nika Gazdek 2. I, Ema Biškup 3. B, Klaudia Fašajić 2. K, Anamarija Komes 1. F, Sara Barbara Booz 1. H.

Čestitamo djevojkama na borbenosti. Mentorica je Josipa Gregurina.

Futsal.png (61.44 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 14. 4. 2022.